Новини гурту

14.03.2008
Народна Шевченківська премія - 2008.
15 березня відбудеться вручення Народної Шевченківської премії статуетки Залізного Мамая, стародавнього Воїна-Кобзаря, постать якого є знаковою у вітчизняній героїці. Цього року лавреатом від співочих підмостків став чільник "Воплів Відоплясова" – Олег Скрипка. Відкрите голосування здійснювалося на іменці Taras.co.ua, і цього року народ обрав собі таких славетників: у галузі літератури – Ігор Павлюк, у галузі мистецтва – Мирослав і Тарас Отковичі, у галузі театру – вистава "Берестечко" Олександра Дзекуна та у галузі музики – Олег Скрипка. Вручення Залізного Мамая відбудеться біля пам’ятника Тарасу Шевченку в Києві. Нагородження не є закритим заходом, тож долучитися до нього може будь-хто охочий. Вітається прихід з квітами та смолоскипами.
Початок нагородження о 19:00.
14.03.2008
ВВ за український кінопереклад.
12 березня в столичному кінотеатрі "Жовтень" відбулася дія Всеукраїнського громадського руху "Не Будь Байдужим!" на підтримку переозвучення іноземних стрічок українською мовою. Захід зібрав численну когорту наших піснярів, що зрештою, не дивно: багато хто з них безпосередньо брав участь в переозвученні українською стрічок "Карлсон...", "Теркель і Халепа", "Пірати Карибського Моря - 2" тощо. На підтримку нашого дубляжу висловились Фома ("Мандри"), Фагот ("ТНМК"), Олег Скрипка, Росава та багато інших співців.
06.03.2008
Олега Скрипку обрано Почесним головою Тижня Франкофонії в Україні.
Вчора відбулося урочисте відкриття Тижня Франкофонії в Україні, який триватиме від 14 до 24 березня в дев’ятьох містах – Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Севастополі, Рівному та Харкові (докладніше див. на іменці Французького Культурного Центру). У 2006 році Україна долучилася до Спільноти Франкофонії в якости спостерігача, а цього року вперше дійство відбуватиметься вже з повним розмахом і щільною насиченістю подіями. Засвідчити поважність події має те, що Почесним головою Тижня від України став Олег Скрипка, за підтримки якого все і лунатиме.
25.02.2008
ВВ привітали з професійним святом російських вояків.
Дні, в які у нас донині заведено вітати усіх чоловіків - 22 і 23 лютого - ВВ зустріли на бойовому посту, а саме на підмостках московського клюбу "Б2". Музики щиро вдячні всім своїм шанувальникам, які раз-по-раз надають гуртові щирий прийом та водночас перепрошують за негарні випадки, які стаються не з вини ватаги.
21.02.2008
Помер Єгор Лєтов.
19 лютого на 44 році життя відійшов у Вічність ватажок гурту "Ґражданская Оборона" Єгор Лєтов. У ці дні виповнюється двадцять років від миті, коли з ним познайомилися "Воплі Відоплясова"… Збіг? Рівно рік тому, день-в-день, 19 лютого 2007-го нас полишив інший наш соратник, Василь Гонтарський, чільник гурту "Вася Club". Нині йому теж було би 44… Збіг? Кажуть, один раз – це випадковість, а два – це вже усталена закономірність. Мабуть, Творцю видніше, коли кликати до себе Достойних. Зрештою, хіба ми спроможні своїм приземленим матеріялістичним баченням осягнути цю гру чисел Всевишнього? Єгор не грався в панк, він – сама рок-суть, точніше – Рок-суть: Курт Кобейн на теренах колишнього СССР… Василь Гонтарський не бавився в "інтєлєктуала", цей Джім Моррісон наших днів… Спочивайте спокійно, Хіпани, і най не потурбує вас жоден попс! Щирі співчуття рідним та близьким… Сумуємо… Пам’ятаємо… Не забудемо...
21.02.2008
Увага! "Молода Гвардія" на Першому Національному!
Телевізійна версія І-го Фестивалю Української Героїчної пісні "Молода Гвардія" вийде у неділю, 24 лютого, на Першому Національному о 19:05.
21.02.2008
"Молода Гвардія" - 2008: як усе було.
Увечері 19 лютого у столичному Міжнародному культурному центрі мистецтв вперше відбувся Фестиваль Української Героїчної пісні "Молода Гвардія", серед учасників якого відзначились Олег Скрипка, Тарас Чубай, Марія Бурмака, Тарас Компаніченко, Фома, гурти "ВВ", "Тартак", "ТНМК" та інші. Все відбувалося стисло, кожен виступ – що той влучний постріл "в яблучко". Затійники дійства дотримали слова: притаманних для такого роду дійств плачів, скиглень та рюмсань не було. Власне, це і дозволяє зарахувати фест "Молода Гвардія" до зовсім іншого порядку явищ – не такого, як усі. Дюжина співців змінювали одне одного на підмостках, наче бійці, що займають у шерезі місце палого в атаці. Кожен виконував по парі звитяжних пісень й після того оголошував наступного після себе виконавця.
15.02.2008
Наші на "Берлінале".
Днями Олег Скрипка повернувся з 58-го Берлінського Міжнародного кінофестивалю "Берлінале". Вперше в літописі цього поважного злету вітчизняне кіно отримало офіційну прописку на європейському кіноринку.
28.01.2008
Новий альбом від ВВ – справжній український живий звук!
З 1 лютого в українських профільних крамницях можна запитувати новий альбом "Воплів Відоплясова" під назвою "В.В. на сцені фестивалю РОК-СІЧ" (Київ, Труханів острів, 07.05.2006.). Записана наживо платівка ідеально відтворить надзвичайну фестивальну атмосферу та подарує слухачу майже 80 хвилин справжнього українського живого звуку.
05.01.2008
Етно-забава "Країна Мрій" везе Українське Різдво до Австрії.
У Великоніч, з 6-го на 7 січня у гірськолижному містечку Ішгль, що в славнозвісному Тіролі, вітчизняний співочий загін з Олегом Скрипкою на чолі (за участи "Ле Гранд Оркестру" та народознавчої капели "Божичі") поставить святкове дійство.

СторінкиСторінки: 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
Архів по рокахАрхів по роках: 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
RSSRSS 2.0