Новини гурту

28.08.2008
На Свято ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА співати Славень долучали масово або Рок-караоке на Майдані.
Квітне рідна Україна, як весняне поле,
Ми є славні українці, в нас щаслива доля.
Зникли наші воріженьки, як роса на сонці,
Ми пануєм, не бідуєм у своїй сторонці.

Душу й тіло наші предки клали за свободу,
Й ми покажем, що ми - діти козацького роду!

23 серпня на Хрещатику рок-група ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА презентувала Славень України – народну версію Українського Гімну та запросила всіх бажаючих до участі в караоке-конкурсі на краще виконання новоствореного Славня.
09.07.2008
На "Нашествії – 2008" ВВ розігнали навалу дощу.
Воплі Відоплясова повернулися з найбільшого рок-дійства Російської Федерації – з фестивалю "Нашествіе – 2008", який відгудів 4 – 6 липня. ВВ беруть у цій забаві участь вже далеко не перший раз, виступають своєрідними культурними послами від України, і за словами Олега Скрипки, цього разу порадував особливо теплий прийом "гостей з дружньої України", як оголошував виступ нашої рок-боївки ведучий.
27.06.2008
"ВВ для України – це те саме, що U2 для Ірландії" (Слідами подорожі Воплів Відоплясова до США та Канади).
Як вже повідомлялося, від 6 до 14 червня Воплі Відоплясова їздили зі співочими відвідинами до США та Канади. Відразу по поверненню із заокеання Олег Скрипка з головою занурився у дійство "Країна Мрій -2008", тож своїми враженнями від поїздки зміг поділитися тільки-но зараз, коли турботи довкола фестивалю трохи вляглися. Середовище, у яке потрапила ватага у цьому турі, Скрипці чимось нагадала той дух, який він відчував за часів проживання у Франції, коли вевешники опинилися у самій гущі західної галузі видовищ – концерти відвідували не лише слухачі з українським корінням чи вихідці з країн колишнього СРСР, але і "чисті" канадці та американці.
06.06.2008
Остання платівка Воплів Відоплясова вирушила за океан.
6 червня в Торонті (Канада), в рамках північно-американської подорожі ВВ, відбудеться світова першина колекційного видання останньої платівки Воплів Відоплясова "ВВ на сцені фестивалю РОК-СІЧ".
23.05.2008
ВВ їдуть до Америки.
Якщо бути достеменно точним – до Північної Америки. Подорож матиме заголовок "Воплі Відоплясова Goes To America" і охопить міста Канади та США: Торонто, Ванкувер, Чикаґо, Новий Йорк, Сан-Франциско, Лос-Анжелес. Вевешники вже давно випещували задум повноцінної концертної мандрівки цими країнами, і нарешті їхнім планам судилося втілитись у життя. Тур матиме певне об’єднуюче покликання. "Гадаю, що наші виступи стануть таким собі з’єднуючим місточком між україномовної та російськомовною діяспорою з країн колишнього СРСР, – висловлює сподівання Олег Скрипка. – Не є таємницею, що у повсякденні україномовна та російськомовна спільноти Канади та США спілкуються поміж собою мало, майже не перетинаються. А концерти "Воплів Відоплясова" нададуть їм можливість виплеснути свої відчуття разом". Канадсько-американські концерти ВВ триватимуть від 6 до 14 червня (/concerts/placard/). З питань придбання квитків мешканці Канади та США можуть також відвідати галявинку www.zzgor.com.
11.04.2008
"Ладо" від ВВ: без воплів, але зі скрипками.
В оглядовому майбутньому "Воплі Відоплясова" готують випустити в люди ударну пісню, покликану показати, що не вичерпалася ще у рок-боївки наснага, – є ще звуки у звуківницях і слова – у словницях. Чернеткова назва пісні – "Ладо" – за іменем нашої давньоруської богині, яка за одними джерелами була праматір’ю усіх решта богів, за іншими – уособлювала любов, згоду, красу та благополуччя, а ще за інакшими – несла юність та весну.
09.04.2008
"Вечорниці Етно-Диско" збадьорять Львів – княже місто!
20 квітня ватаг ВВ Олег Скрипка повезе "Вечорниці Етно-Диско" до Львова. Як і завше, головним художнім керівником дійства буде сам "вевешник", або, в цьому випадку, радше крутій плит DJ O'Skrypka. Йому на підмогу завітають гурт "Мандри" та чудернацька народницька капела "Чоботи З Бугая", яку свого часу Олег зібрав до гурту навмисно для "Вечорниць Етно-Диско".
08.04.2008
Інформаційний прорив ВВ.
Мережне видання PRAVDA.COM.UA оприлюднило вивідку з чільником ВВ Олегом Скрипкою. Розмова вийшла надзвичайно розлогою і торкається не лише справ творчих. Звісно, є там і про "Країну Мрій", і про Скрипку як кінорежисера, але багато чого сказано й про геополітику, інформаційні війни, чому ВВ не йдуть в нардепи, а також про китайські вишиванки. Словом, балачка дозволяє пізнати Олега Скрипку не лише з точки зору співочої, але і як мислителя. Якщо висловитися більш образно, то тут ватаг "Воплів Відоплясова" розкриває себе в якості старійшини громади. Зауважте - не діючого чинуші, а саме старійшини. Триває запекле обговорення статей, тож думайте, читайте, приєднуйтесь.
Частина І. Олег Скрипка: "Человек, который не смотрит телевизор". http://life.pravda.com.ua/columns/47f4e34f36caa/
Частина І. Олег Скрипка: "Я похож на человека, который собирается в депутаты?" http://life.pravda.com.ua/columns/47fa287515f97/
17.03.2008
У Києві відбулася церемонія нагородження Народною Премією імені Т.Г.Шевченка.
В суботу ввечері у підніжжі пам’ятника Т.Г.Шевченка у Києві відбулася церемонія нагородження Народною Премією імені Великого Кобзаря.
16.03.2008
В Києві відбудеться першина російської кінострічки "День радіо".
18 березня о 20:00 у столичному кінотеатрі "Україна" відбудеться першина російської кінострічки "День радіо" від виробників нагуділої потішної комедії "День виборів" – тепер знайомі дійові особи потраплять у нові, не менш заковичні пригоди. У стрічці знялося багато відомих гуртів з Російської Федерації, а підсилили співочу когорту українські "Воплі Відоплясова".

СторінкиСторінки: 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Архів по рокахАрхів по роках: 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
RSSRSS 2.0