Новини гурту

03.05.2009
Увага! В рубриці "Фотогалерея" з'явились нові світлини!
Репортаж з концерту, який відбувся 11 квітня у Лондоні можна переглянути на сторінці /photos/live/london.html. Автор – Sergei Valmon.
15.04.2009
ВВ скоротили гостину в Лондоні заради зустрічі з Девідом Лінчем.
Минулого понеділка музиканти групи ВВ були люб’язно запрошені до участі у творчому вечорі з нагоди виходу в світ книги "Спіймати велику рибу. Медитація, усвідомлення, творчість", яку написав та особисто презентував українцям патріарх американського незалежного кінематографу, володар "Золотої пальмової гілки", тричі номінований на премію "Оскар" кінорежисер та сценарист Девід Лінч.
10.03.2009
В Москві відкрився новий сезон Весни.
Цьогорічні весняні свята ВВ відзначили черговим творчим відрядженням до російської столиці. 7 березня хлопці взяли участь у грандіозному мега-шоу під назвою "ДРУГА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ В ГАЛУЗІ РОК-Н-РОЛУ "ЧАРТОВА ДЮЖИНА. ТОП-13", що відгуло в спорткомплексі "Олімпійський" за присутності 18 тисяч глядачів, які вкотре скандували хором "Весна прийде!" та виробляли при цьому запальні па.
24.02.2009
ЛАДО ввійде в кожен дім – MTV презентувало кіноверсію нового хіт-сингла від ВОПЛІВ ВІДОПЛЯСОВА.
Романтичну історію щасливого кохання та вічної боротьби світла з мороком втілив на екрані співак та музикант Олег Скрипка, цього разу пересівши в режисерське крісло і заручившись при цьому дружньою допомогою популярного кліпмейкера Віктора Скуратівського та кінооператора Сергія Михальчука.
11.01.2009
Виданий в Росії трек ВВ "Ален Делон" поставив на вуха тамтешніх слухачів. Наразі – черга за Україною.
Оригінальна "вевешна" версія пісні "Ален Делон", що вийшла друком в Росії у складі збірки-триб’юта "Нау Бум" та була підтримана вдалим виступом "Воплів" на великому шоу в "Олімпійському", спричинила культурний вибух в середовищі розпещеної та вибагливої московської публіки.
25.12.2008
Гарний саунд знову в силі – слухай ВОПЛІ на вінілі!
Ось і до наших теренів докотилася хвиля всесвітнього відродження вінілових дисків, а простіше кажучи – звичайних грамплатівок, носіїв класичного аналогового звучання, з дитинства знайомих кожному з нас. Дійсно елітний дарунок усім українським меломанам підготувало до новорічних свят Музичне Видавництво "Країна Мрій" – перший український незалежний вініловий реліз – альбом "Були Деньки" від ВОПЛІВ ВІДОПЛЯСОВА (мастерінг Audiophile Classic, "важкий вініл"/ 180 gm).
19.12.2008
Олег Скрипка та Ален Делон заспівали французькою.
17 грудня на великій вечірці в московському СК "Олімпійський" ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА презентували тамтешній публіці нову пісню – франкомовний авторський переспів відомого шлягеру гурту НАУТІЛУС ПОМПІЛІУС під назвою "Погляд з екрану або Ален Делон говорить французькою".
05.12.2008
Увага! На старті сингл "Ладо" – на честь різдвяних свят ВВ дарують своїм фанам нову пісню!
Гарна пісня – кращий подарунок! Саме так вирішили хлопці з ВВ напередодні різдвяних та новорічних свят. Ось тому новий сингл "Ладо" з'явився наразі у віртуальному форматі – кожний бажаючий має можливість БЕЗКОШТОВНО! завантажити трек в режимі free download ("вільне завантаження") разом з текстом пісні за ланкою http://voplividopliasova.ua/music/discography/lado_virtual_single.html
09.10.2008
ВВ відвідали "Дні України" у Німеччині.
Днями Воплі Відоплясова повернулися з німецького міста Руст, де у місцевому "Європа-Парку" пройшов фестиваль української культури під назвою "Дні України".
12.09.2008
"Головний музичний твір щасливої країни не може починатися словами про смерть!" - так вважають 63,3% опитаних українців!
"Йдучи від перших слів офіційного гімну – Україна ледве-ледве дожива свої останні днини, хоча й сподівається з останніх сил, що доля таки "усміхнеться". Досить! Думки матеріальні! Гімн треба міняти!" – саме так вважають 63,3% читачів, опитаних популярною газетою "БЛИК".

СторінкиСторінки: 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
Архів по рокахАрхів по роках: 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
RSSRSS 2.0