Новини гурту

12.08.2009
Олег Скрипка літав над Москвою на «Вишиванці»
Минулої неділі в Москві на території річкового порту «Строгіно» вперше в СНД відбулось міжнародне авіашоу «Флюгтаг» («День польотів») – вельми популярне на Заході свято найхимерніших літальних апаратів, які спеціально до фестивалю власноруч будують команди-учасники. Подивитись було на що – літаки у вигляді свиней, зебр, черевиків та овочів були презентовані більш ніж тридцятьма командами із відповідними назвами – тут були і «Жук-бандит», і «Курячий десант», і навіть «Летючі цицьки».
04.08.2009
Помер Сергій Кузьмінський
3 серпня після важкої хвороби пішов з життя відомий співак та музикант, засновник легендарного українського гурту "Брати Гадюкіни" Сергій "Кузя" Кузьмінський. Воплі Відоплясова щиро сумують за колегою та висловлюють глибоке співчуття родині та друзям Сергія.
15.07.2009
На святі Української культури в Неаполі ВВ співали для земляків та ловили сардини
11 липня у старовинному італійському Неаполі стартували Дні Української Культури. На батьківщині неаполітанської пісні, де мешкає найбільша українська громада Італії, вперше в історії міста зібралися представники діаспори з різних куточків Італії, а також гості із Польщі, Португалії та Франції. Свято розпочалося концертом "Воплів Відоплясова", які своїми першими акордами миттєво згуртували біля сцени земляків з різних куточків Європи. Під живу українську пісню всидіти на місці не змогли ні діти, ні навіть літні люди.
10.07.2009
Патріарх російської рок-журналістики Артемій Троїцький презентував гурт ВВ балканській публіці
Понад два десятки років музикантів ВВ та знаного російського журналіста і промоутера Артемія Троїцького об'єднують дружні, майже сімейні стосунки. Наприкінці 80-х, захопившись творчістю молодих українських рокерів, Троїцький влаштував їм першу імпрезу в культовій московській "Горбушці".
03.07.2009
На фестивалі "Старе Місто" ВВ в черговий раз зустріли свого запеклого фаната з Фінляндії
Каллє Пукконен – так кличуть найзапеклішого прихильника ВВ з фінського міста Тампере. Третій рік поспіль хлопець подорожує світом слідом за групою. Був поміченим у Лондоні, Нью-Йорку, Берліні, Санкт-Петербурзі, а минулої суботи невгамовного фінна бачили в Казані на фестивалі "Створення світу". Далі – найцікавіше! В понеділок у Львові ВВ виступали на рок-фестивалі "Старе місто". Після концерту в закулісній тусовці зайшли звичні теревені про те, чиї фани найкрутіші, і саме тоді, коли Олег Скрипка переповідав історію фінського апологета Фомі та Фаготу, із-за спини останнього несподівано вигулькнув знайомий рудий чуб...
Як протягом доби чолов'язі вдалося подолати 3 тисячі кілометрів (ВВ, наприклад, летіли з Казані чартером) так і лишилось загадкою – ні українською, ні російською, ні навіть англійською пан Пукконен не володіє.
02.07.2009
ВВ разом з Ману Чао взяли участь у "Створенні світу"
27 червня Воплі Відоплясова відвідали з концертом столицю Татарстану, де під стінами Казанського кремля вдруге проходив фестиваль живої музики "Створення світу" – масштабна пацифістська акція, покликана довести, що музика не лише об'єднує людей різних національностей, але й здатна замирити ворогуючі держави.
22.06.2009
Під час візиту в Білорусь ВВ співали у старовинній фортеці та розміновували Мінський вокзал.
Днями ВВ повернулись із братньої Білорусі, де в якості почесних гостей заграли у фіналі конкурсу молодих виконавців під назвою "Нові голоси Білорусі", який пройшов 19 червня у рамках "Музичних вечорів", влаштованих популярним телеканалом ОНТ на території стародавньої пам'ятки білоруської архітектури - Мирського замку.
10.06.2009
На фестивалі «Чайка» ВВ посунули хмари, потішили публіку новими піснями та й відбули собі до Старих Петрівців.
Минулої неділі, вдало проскочивши поміж двох грозових хмар, ВВ з неймовірним задоволенням зіграли великий концерт для декількох тисяч фанів, що зібрались на льотному полі аеродрому «Чайка».
29.05.2009
Слухай літньої пори сингл "Ладо" в mp3!
До уваги шанувальників! Відтепер усі бажаючі мають можливість безкоштовно завантажити повну версію максі-синглу "Ладо" у форматі mp3, зазирнувши на чільну сторінку нашого сайту ().
17.05.2009
Знову про одвічне, безсмертне, всюдисуще... Напередодні вихідних ВВ презентували новий компакт-диск.
14 травня в київському концертному залі «Trocadero» відбулася знакова подія – концерт-презентація нового максі-синглу ВВ під назвою «Ладо». Вперше реліз пісні «Ладо» відбувся взимку 2009 року в Інтернеті – всі бажаючі змогли абсолютно вільно і безкоштовно скачати пісню на сайті гурту. Саме ця пісня стала початком нового етапу у творчості ВВ. Пісня про мрійливе царство, де в одвічній боротьбі добра і зла перемога дістається лише світлу та любові, стала своєрідним уособленням романтичної сутності, яка жевріє в душі кожного справжнього рок-виконавця.

СторінкиСторінки: 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Архів по рокахАрхів по роках: 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
RSSRSS 2.0