17.09.2012 — Увага! У продаж надходять відразу чотири нових «вініли» від «Країни Мрій», серед яких альбоми «ВВ» та Олега Скрипки

Вініл повертається! Музичне Видавництво «Країна Мрій» першим в Україні розпочало випуск серії найкращих альбомів української музики на вінілових дисках. Днями у світ виходять відразу чотири нових «вініли». Це будуть сольний альбом Олега Скрипки «Жоржина», «живий» подвійний диск «В.В. на сцені фестивалю Рок-Січ», нова студійна робота Ніни Матвієнко у стилі українського бароко та ювілейне перевидання одного з найцікавіших українських рок-альбомів – платівки «Хіпан» від гурту «Вася Club». Надруковані в Німеччині колекційні диски із високоякісним звуком та обмеженим накладом (150 – 200 примірників кожного альбому) з’являться у продажу 18 вересня.

«Коли я сьогодні заходжу до музичного магазину десь у Лондоні чи в Торонто, то відчуваю легке «дежа-вю», – як і тридцять років тому, полиці під самісіньку стелю заставлені вініловими платівками, – розповідає засновник видавництва, співак та музикант Олег Скрипка. – Компакт-диск поступово здає позиції – споживачі музичної інформації остаточно переселяються в Інтернет, а колекціонери та шанувальники гарного звуку повертаються до старого доброго вінілу».

Придбати платівки у Києві можна в Руському клубі «Культ Ра» (вул. Володимирська, 4, 10:00 – 23:00), магазині-клубі «Колекціонер» (Андріївський узвіз, 2Б, 12:00 – 18:00, крім пн.) та в музичній крамниці «Фонотека» (вул. Горького, 172, ТЦ «Паладіум Сіті», 11:00 – 19:00, крім нд.). Офіційний продаж в Інтернетімагазин УМКА та портал Discogs.com.