02.07.2012 — Олег Скрипка відкрив рок-фестиваль «Краще місто» та влаштував автограф-сесію для музикантів гурту «Evanescence»

Минулої п’ятниці у Дніпропетровську стартував міжнародний рок-фестиваль «Краще місто», одним із найпочесніших гостей якого став гурт «Воплі Відоплясова».

Інтернаціональну музичну імпрезу відкрили лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка, губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул та президент фестивалю Костянтин Дудко. Організатори провели прес-конференцію, після чого Олександр Вілкул та Олег Скрипка особисто очолили грандіозний байкер-парад з якого, власне, і розпочалось фестивальне дійство.

«Все починається з амбіцій, які задають рівень, а рівень, у свою чергу, народжує ефект. Коли за справу беруться амбітні люди, все відразу стає на свої місця, – розмірковує співорганізатор фестивалю Олег Скрипка. – Саме такими людьми виявились Олександр Вілкул та Костянтин Дудко, з якими нас об’єднали спільні амбіції, щира любов до рок-музики та дух справжнього байкерства. Я побував на багатьох фестивалях і наразі бачу, що цей фестиваль – дуже потужний! Вважаю такі з’їзди дуже необхідними для України, бо саме таким чином можна вивести українську рок-музику на світовий рівень».

Протягом трьох днів на території фестивалю панувала неймовірна атмосфера, адже з нагоди «Євро-2012» до емоційних та небайдужих українських рокерів приєдналась ціла армія футбольних фанатів з ближнього та дальнього зарубіжжя. Головними героями традиційно стали «Воплі Відоплясова», які в черговий раз підтвердили свій міжнародний статус, змусивши п’ятнадцять тисяч глядачів співати, танцювати, волати до нестями «буй-буй-буй» та несамовито вимагати «танців».

Слідом за «вевешниками» не на розігріту, а буквально на розпечену сцену піднялись музиканти рок-гурту «Evanescence», які, чекаючи своєї черги на виступ, уважно та з цікавістю спостерігали за виступом «українських рок-зірок №1» – саме так організатори відрекомендували наших хлопців американським гостям. Солістка «Evanescence» Емі Лі була настільки вражена та захоплена виступом «ВВ», що особисто подякувала Олегу Скрипці за неймовірне задоволення та сором’язливо попросила... автограф на подарованому компакт-диску.