16.03.2012 — «Воплі Відоплясова» подарували iPad молодим українським рокерам та заспівали про любов

9 березня в Київському Жовтневому палаці відбулось урочисте підведення підсумків конкурсу «Народний трибьют», яке пройшло в рамках великого святкового концерту гурту «Воплі Відоплясова» під назвою «Ця зустріч нам хвилює кров, співаймо пісні про любов!». Унікальна творча акція, оголошена восени минулого року напередодні великого ювілейного туру «ВВ», зібрала близько ста робіт, надісланих із різних куточків світу.

Абсолютну перемогу здобули музиканти київського гурту «Лорелея» – їхні версії пісень «Танці» та «Гармонія» були одноголосно визнані найкращими. Головний приз – iPad останньої моделі – та щирі поздоровлення від Олега Скрипки отримала барабанщиця колективу Даша Пугачова. Ще вісім номінантів одержать в якості нагороди повне зібрання альбомів гурту «ВВ» з автографами музикантів.

Сам концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню та складений виключно з ліричних творів, вийшов напрочуд душевним та демократичним: балкони аж під самісіньку стелю заполонила рок-тусовка, а в перших рядах розташувалась постійна публіка Жовтневого палацу – елітне панство у вишуканих вечірніх нарядах. Мимоволі згадалась відома сценічна репліка Джона Леннона: «Нехай гальорка плескає в долоні, а ви, в партері, щосили брязкайте коштовностями!», проте на концерті «ВВ» різні класові прошарки об’єднала чудодійна сила рок-н-ролу – вже після третьої пісні зал одностайно піднявся «на вуха», а юні неформали у дредах та вишиванках затанцювали на оксамитових кріслах в обнімку з поважними бізнесменами в костюмах від Бріоні.

Та попри щільний гастрольний графік, не забуває Олег Скрипка і про своїх вихованців з «Голосу країни». З максимальною відповідальністю поставившись до ролі зіркового тренера, співак влаштував своїм підопічним ексклюзивні майстер-класи на концертах всеукраїнського туру «Воплів Відоплясова» – так, у Києві перед концертом Олег навчав Христину Ковальову, Ігоря Петрова та Ілларію сценічному руху, у Львові ділився секретами вокальної майстерності з Назаром Савко та Олесею Киричук, а в Сумах практичні заняття на тему «Як виходити на біс тричі» чекали на Василя Жадана.