11.04.2011 — 22 квітня ВВ дадуть у московському клубі «16 тон» ностальгічний концерт під назвою «Від Леніна до Леннона – 2 або Були Деньки»

Хвиля напівпідпільних музичних фестивалів кінця 80-х, що прокотилася по всій території тоді ще непорушного Союзу, несподівано відкрила паралельний підземний світ, ім'я якому було – радянський рок або «Red Wave» («Червона хвиля»).

«Рок-панорама» і «Рок-сирок» в Москві, «Rock Summer» в Таліні і «Літуаника-88» у Вільнюсі, «Рок Парад» в Києві... Ще були фестивалі в Подольську, Воськресенську, Чорноголовці. У пошуках нових імен на неорані радянські простори із-за кордону кинулись натовпи всіляких музичних ділків. Одними з перших в Москві з'явилися представники французької незалежної компанії «New Rose Records». Їхніми силами в Європі була випущена збірна платівка, що отримала назву «Від Леніна до Леннона» («De Lenine а Lennon») – перший міжнародний реліз, що повною мірою показав всю багатогранність і об'єм тодішньої радянської рок-музики. Як флагман на диску була присутня молода київська група «Воплі Відоплясова» з піснею «Були Деньки».

Сьогодні на рахунку «Воплів» – вісім альбомів, більше двадцяти відеокліпів і безкінечний концертний марафон по ближньому і дальньому зарубіжжю, де їх шалений драйв та український колорит явно прийшлися до смаку, бо вони, по словах Артемія Троїцкого, «як поставили на вуха зал чверть століття назад, так і до цього дня тримають публіку в цьому ерегованому стані».

Переконатися в цьому ви зможете 22 квітня в клубі «16 тон», де «Воплі Відоплясова» дадуть ексклюзивний ностальгічний концерт під назвою «Від Леніна до Леннона – 2 або Були Деньки». Музиканти обіцяють порадувати публіку піснями виключно «радянського періоду», багато з яких не виконувалась зі сцени більше двадцяти років. Після виступу відбудеться презентація вінілової платівки «Булі Деньки» з кращими хітами «ВВ» 80-х років та аукціон, на якому буде виставлений мегараритетний вініловий диск 1993 року під назвою «Або Або».

Початок брифінгу о 19-00, початок концерту о 21-00
Більше інформації: http://www.intermedia.ru/news/226790?page=1