04.03.2011 — 24 березня «Воплі Відоплясова» вирушають в ювілейний тур

Великою музичною мандрівкою вирішила відзначити своє 25-ліття легендарна київська рок-четвірка. Тур триватиме більше року і охопить усі країни та континенти, де мешкають шанувальники гурту.

Так склалося, що свої круглі дати «вевешники» святкують аж два роки, бо відомо, що доленосна зустріч майбутніх ювілярів сталась у травні 1986-го року, а дебютний вихід на сцену – у жовтні 87-го. Не є винятком і нинішня річниця. Перший етап зоряної подорожі почнеться в кінці березня і пройде по містам братерської Російської Федерації. Далі стане черга далекого зарубіжжя, а восени та взимку хлопці тріумфально проїдуться дорогами України. Фіналом міжнародного гастрольного вояжу буде великий святковий бенефіс у Києві. Ювілейне шоу-ревю ВВ склали за принципом «нове та найкраще» – на концертах звучатимуть як найвідоміші бестселлєри «Воплів» («Весна», «Танці», «День народження»), так і новинки сезону («Відпустка», «Зоряна казка», «Мара»).

А тепер, увага-увага! ВВ пропонує своїм фанатам взяти участь в акції-голосуванні, відповівши на запитання, які з улюблених пісень вам хотілося б почути на концертах. Таким чином ви самі зможете скласти святкову програму своїх кумирів. Друзі! Надсилайте свої побажання до гостьової книги ВВ, і пісні, які отримають найбільшу кількість голосів, обов’язково прозвучать у вашому місті!