09.10.2008 - ВВ відвідали "Дні України" у Німеччині.

Днями Воплі Відоплясова повернулися з німецького міста Руст, де у місцевому "Європа-Парку" пройшов фестиваль української культури під назвою "Дні України".

Протягом 10 днів для німецької публіки грали та співали провідні українські артисти, серед яких, окрім ВВ, відзначились фольклорні колективи Гуртоправці, Хорея Козацька та бандурист Тарас Компаніченко.
Окрім того, стараннями Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000", свято відвідала група дітей загиблих українських шахтарів віком від 8 до 15 років з Кіровоградської, Донецької, Львівської, Дніпропетровської та Луганської областей.
Важливим моментом "Днів України" стала "Українська вечірка", на яку керівництво "Європа-Парку" запросило впливових місцевих бізнесменів, представників Європейської комісії, діячів культури і спорту та близько сотні німецьких політиків, яких "вевешники" як слід розтанцювали та спонукали хором виспівувати "Весна, весна прийде!". А на зворотньому шляху хлопці завернули до Франції, де досхочу нагулялися старовинними вулицями Страсбурга.