06.06.2008 - Остання платівка Воплів Відоплясова вирушила за океан.

6 червня в Торонті (Канада), в рамках північно-американської подорожі ВВ, відбудеться світова першина колекційного видання останньої платівки Воплів Відоплясова "ВВ на сцені фестивалю РОК-СІЧ".

Цей пісенник не є виробом ширвжитку, а належить до когорти найвищого ґатунку, відтак має і дещо дорожчу ціну. Порівняно з першим випуском цього альбому, що побачив світ ще 1 лютого, ця "обмеженка" є не просто кружальцем, а двоплитником у вишуканій подарунковій digipack-обкладинці. Відтепер не втрачена жодна нота з виступу ВВ на Трухановому острові: на два диски вмістився повний концерт гурту, а відтак до попереднього видання додалися ще дві співанки – "Пісенька" і "Горіла сосна". Усі пісні розташовані з чітким дотримання послідовності виступу.
З повним змістом платівки можна ознайомитися на підсторінці видавництва "Країна Мрій" (http://www.krainamriy.com/publish.php?id=60), яке і підготувало цю родзинку для збирачів Воплів Відоплясова. Частина й без того обмеженого накладу альбому вирушила за океан до Канади та США, проте вітчизняний шанувальник теж матиме змогу придбати цей співочий подарунок. Поки що, за умови, якщо проявить зарадність.