09.11.2007 - "Воплі Відоплясова" знялися у новорічній розважайлівці на "П'ятому каналі".

"Воплі Відоплясова" знялися у новорічній розважайлівці на "П'ятому каналі"... але не на нашому, а на петербургському www.5-tv.ru. Відразу через день після свого святкового концерту в столичному Жовтневому палаці наша рок-четвірка вирушила до північної столиці Росії, аби взяти участь у передачі "5 пісень на П'ятому".

Суть її в наступному: запрошений гурт виконує п’ять награнь, з яких перше – власний забійник. Друге, третє, четверте – домашні заготовки: переспіви на пісні інших виконавців. Найважче завдання – остання річ, яка обирається глядачами й гості передачі не знають наперед, що їм випаде співати. На осягнення завдання дається кілька хвилин, протягом яких треба послухати оригінал й прикинути собі, як його заспівати.
З першим у ватаги не виникло жодних труднощів. В якості гіта ВВ виконали "День Народження", враховуючи, що цей рік триває під знаком 20-ліття гурту. За переспівами "Воплям" теж не треба лізти до глибокої скрині, тож пролунали фірмові "вевешні" переклади українською "Пачка цигарок" і "Стривай, паровозе!, а також народна "Горіла сосна". "А ось на закуску нам випало співати річ російської групи "Ґород 312" чи то з "Нічної", чи то з "Денної варти", – розповідає Скрипка. – Я толком тих кінів не знаю, не те, щоб пісню… Але нічо’, викрутилися на імпровізі: дякувати, стиль "Воплів Відоплясова" дає широке поле для дії і для вигадки".
ВВ не вперше беруть участь у "5-тьох піснях на П’ятому": наші хлопці там були у минулі різдвяно-новорічні свята. Теперішні зйомки теж мають вийти в телепростір під Новий рік, але це побачить пітерський глядач. Вітчизняний же в новорічну ніч зможе подивитися концерт ВВ до свого 20-річчя, що відбувся 3 листопада в Жовтневому палаці, на Першому Національному, який все те дійство гарненько відзняв. Щоправда, це буде повторний показ, а його першина [прем’єра] відбудеться на УТ-1 вже найближчим часом.