Гостьова книга

Додати записНаписати »

Надія, 01.11.2013 11:52
Чи буде прес-конференція у Запоріжжі? Чекаємо вас!

VINo57, 31.10.2013 10:14
Спасибо за музыку! Великолепно! Очень хочу послушать и посмотреть "в живую". Приглашаю в Тюмень.

diskos2, 30.10.2013 15:16
Привіт ВВ!!
Альбом важко було чекати 7 років, але ми дочекалися!
Поки нам вистачить 12 суперхітів та вірші (вступ до пісень, яких не було в 2-х попередніх альбомах), цю фішку Олега не можна було втратити.
Сподіваємось, що наступний буде через 1,5-2 роки (О.Скрипка говорив, що нові пісні є).

Чудовий тур!
Такого же не було - на концерті лунали всі 12 пісень з нового альбому.
Тепер і уявити складно, як ВВ раніше були без скрипок :))), бо вони підсилюють рок-подачу, музика ВВ за їх участю потужніша....це просто КОСМОС. Було б чудово, як би і після туру, хочаб на концертах у Києві 1 раз на рік, ви грали у такому складі.
Питання до менеджменту - коли з'явиться CD у продажу (це пов'язано якось з Яндекс-Музика та обов'язками чи техн.проблеми)?

Дякую!

Константин Куликов, 29.10.2013 18:43
Олег, ты офигенный чувак! Все музыканты, очень высокий уровень,спошь наслаждение! Я первый раз был на концерте ВВ и проникся, такой атмосферы я не видел ни на одном концерте, такой позитив! Надо сказать я шел с плохим нстроением после паршивого трудового понедельника, вышел с концерта другим человеком! Спасибо огромное Вам, ребята!

сср, 29.10.2013 17:16
Спасибо за концерт в Харькове!!! это было волшебно!!!
ждем нового альбома на виниле :)

Костянтин Васильєв (tolma4), 29.10.2013 13:50
Моя дружина зробила мені чудовий подарунок - квитки на концерт гурту ВВ у Харкові, що відбувся вчора. ЦЕ БУЛО КАЗКОВО КРУТО! Хочу висловити Вам, вельмишановні музІканти, щиру подяку за впевнене перевищення моїх очікувань, хоча я заздалегідь був 100 % впевнений, що отримаю шалене задоволення. Ви серед небагатьох у цій багатостраждальній країні, ким можна справді пишатися! До речі, з намі був наш 8-річний син, який навчається музиці професійно. Тепер і він надихнувся щирістю і якістю, драйвом зі смаком. Моя рідна мова - російська, але, коли слухаю Вас, кайфую, що я є українець. Слухаю Вас з великим задоволенням з 1991 року і сподіваюсь на багаторічне продовження цього чудового експірієнсу! Наснаги й Вам подальшої! Бережи Вас Боже! За "Щедрика" окреме мерсі!

вера, 29.10.2013 09:55
в ніч на івана купала квітка кохання розквітає. цвіт її чарує, любо серцям дарує! папоротник чарівний шукає в горах козак молодий. в серці надію він має, що дівчина покохає! на івана купала зоряна ніч дві долі поєднала: козак із милою стояв, кохання квітку дарував! див-квітка чари має- для любові розцвітає! вогонь кохання в серці запалила,щоб дівчина козака вірно любила!
гарних вам пісень і вдячних слухачів! з повагою

Сергей, Харьков, 29.10.2013 00:07
Огромное спасибо Олегу и команде за классный концерт в Харькове!
Все было отлично! Приезжайте еще!

вера, 27.10.2013 11:25
с уважением к вам и вашему творчеству желаю успехов и приятных песен! позволю написать стихотворение сестренки, а вдруг новая песня!-є на світі дівчина-чорноброва, серцю мила, як та квіточка вона, мов троянда чарівна! дівчина-кохана, люба і жаданна! усмішка чарівна, дівчина-царівна! ніжні очіїї сонцяясні промінці, наче мавка лісова зачарувала парубка. і заграють на весіллі для них музиченькі, поєднають рушники на щастя-долі молоді.

Юлия, 26.10.2013 18:37
Вчера была на концерте в Черкассах, приехала с Киева к маме. Ну очень понравилось, сравнить есть чем, регулярно хожу на легендарные зарубежные группы.
Ребята очень заводят публику, и как уже писали до меня, выходит домашняя обстановка. Не приятно, что не был заполнен зал, никаких реклам по городу, кроме Пьехи, Аллегровой и всех остальных-жаль.
Расстроилась, что пока нет в продаже альбома.
Теперь пойду с мужем ещё и в Киеве, с огромным удовольствием.
Спасибо за качественную музыку.

СторінкиСторінки: 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Сторінкипопередня   наступнаСторінки Сторінки: