03.02.2007 — Dj O’Skrypka - кращий діджей України

2-го лютого 2007 року Олег Скрипка розпочав новий сезон "Вечорниць Олега Скрипки". Цьго року це будуть етно-диско-Вечорниці. Вони будуть проходити так само, як і минулі, під патронатом Міжнародного Етнічного Фестивалю "Країна Мрій".

Для Вечорниць було підібране вдале приміщення - Культурно-Мистецький Центр Києво-Могилянської Академії. На думку організаторів це місце є символічним, а ще воно набагато більше за різні клуби, в яких Вечорниці проходили раніше, хоча теж ледве вмістило наплив гостей.

На прес-конференцію з Олегом Скрипкою, який, до речі, на неї запізнився, зібралась купа журналістів. От за що можна сказати дякую організаторам, так це за те, що акредитації вони не жаліли нікому. Декілька  журналістів, навіть, прийшли у етнічному вбрані, що вже є незвично і приємно. До початку конференції журналістів пригощали узваром, і взагалі, це перша моя прес-конференція, на якій у мене було відчуття домашнього затишку.

Відповідаючи на різні запитання журналістів, Олег Скрипка повідомив, що планує робити Вечорниці постійно. Наступні за планом мають відбутися 23-го лютого. Ще він сказав, що на них можна буде очікувати виступ групи "Мандри", який, до речі, планувався на ці Вечорниці, але з певних причин не відбувся. Ще я думаю, що в майбутньому не Вечорницях можна буде почути і гурт, який Олег Скрипка сам дуже любить, це гурт - "Гуцул Каліпсо"

На Вечорницях лунала жива музика. Виступ розпочав гурт "Очеретяний кіт". По солісту цієї групи можна було помітити явний підкіс під соліста групи "Мандри" - Фому. Також Скрипка презентував новий проект під назвою "Майстерня народних танців".

Напротязі усього вечора я не побачила жодного натяку на пафосність. Був домашній, майже сімейний затишок: всі посміхались одне-одному, були ввічливими, і майже не штовхались, тільки танцюючи ненароком могли когось зачепити.

Тарифи на вхід теж були етнічно-демократичними: для людей, які були повністю одягнені в етнічне вбрання, вхід був безкоштовний; ті, хто вдягнув тільки елементи етніки, наприклад - вишиванку з джинсами, платили за вхід 20 грн.; і люди, які не знайшли в себе нічого етнічного, або ті, які побоялись в такий мороз вдягати льляну вишиванку з плахтою чи шароварами, платили по 80 грн. Сам Олег Скрипка був у звичайних штанях, піджаку і вишиванці, а коли на прес-конференції одна журналістка сказала, що йому треба заплатити 20 грн., так як в нього не повний етнічний стрій, Олег відповів, що він організатор і йому можна.

Серед гостей можна було побачити Олену Гребенюк, у етнічному намисті; Олега Рибачука у вишиванці, Фагота(ТНМК) теж, здається у вишиванці, але під шкіряною курткою її майже не було видно. Але не всім гостям дали насолодитись етнічною музикою фанати або журналісти. Так, Фагот після вже сотого інтерв’ю, втік з Вечорниць так і не дочекавшись виступу нового діджея - Скрипки. Також мене здивувало, що на Вечорницях я не помітила Сашка Положинського, Росаву, Марію Бурмаку чи Ділю(гурт НеДіля), які, впринципі, раніше такі заходи не пропускали.

Під час виступу "Очеретяного кота" в залі вже почало формуватися коло з людей, які знають як треба танцювати на Вечорницях. Найбільшу танцювальну активність проявили діти, які танцювали щиро і невимушено, не звертаючи уваги на фотографів і операторів.

Всі, хто прийшов на Вечорниці чекали на головний виступ - виступ самого організатора Олега Скрипки, у незвичному для нього амплуа - амплуа діджея. Мені чомусь здавалось, що мені це не сподобається, але я помилялась. З перших секунд виступу я почула таку чудову музику, що вирішила, що моя лютнева депресія відкладеться на невизначений термін.

Йогу музика була настільки чарівною, що вона досі програється в моєму розумі. В мене, навіть, немає слів, щоб її описати. Навіть більшість представників ЗМІ покидали в куток свої речі і стрибали як навіжені. Тому на другому місці по активності на Вечорницях, після дітей, були журналісти.

З упевненістю можу сказати, що цоьго року в Олега Скрипки є всі шанси стати кращим діджеєм України.

Розчарованих у виступі Олега, як і у всіх Вечорницях не було. Я думаю, що всі, хто був присутній на цих Вечорницях, обов’язково прийдуть і на наступні.

 З недоліків організації можу назвати тільки залу, яка десь за пів години після початку, почала невміщувати в себе усіх бажаючих туди потрапити. Тому як побажання організаторам - на наступні Вечорниці знайти приміщення побільше.

Люби українське...носи українське...слухай українську...і розмовляй українською.Олександра Долженко
ХайВей